Asistenti prevence kriminality Kadaň

Plánované akce

TERMÍNY SETKÁVÁNÍ JARO 2023

V jarních měsících květen a červen se uskuteční další veřejná setkání zástupců města s obyvateli sídlišť Kadaně.  Setkání se uskuteční i za nepříznvého ..

› více

TERMÍNY SETKÁVÁNÍ PODZIM 2022

V září se uskuteční podzimní veřejná setkání zástupců města s obyvateli sídlišť Kadaně.  Setkání se uskuteční i za nepříznvého počasí (v altánech či uvnitř ..

› více

TERMÍNY SETKÁVÁNÍ JARO 2022

V květnu a červnu 2022 se uskuteční jarní veřejná setkání zástupců města s obyvateli sídlišť Kadaně.  Přijďte se dozvědět, co se splnilo z Vašich námětů a přidat ..

› více

TERMÍNY SETKÁVÁNÍ PODZIM 2021

V září a říjnu se uskuteční podzimní veřejná setkání zástupců města s obyvateli sídlišť Kadaně.  Přijďte se dozvědět, co se splnilo z Vašich námětů a přidat ..

› více

TERMÍNY SETKÁVÁNÍ JARO 2021

V květnu a červnu se uskuteční jarní veřejná setkání zástupců města s obyvateli sídlišť Kadaně.  Přijďte se dozvědět, co se splnilo z Vašich námětů a přidat ..

› více

Termíny podzimních setkání 2020

V září a říjnu se uskuteční podzimní veřejná setkání zástupců vedení města s obyvateli sídlišť Kadaně.  Přijďte se dozvědět, co se splnilo z Vašich námětů a ..

› více

Termíny plánovaných jarních setkání ČERVEN 2020

V ČERVNU se uskuteční jarní veřejná setkání zástupců vedení města s obyvateli sídlišť Kadaně.  Přijďte se dozvědět, co se splnilo z Vašich námětů a přidat podněty ..

› více

Termíny plánovaných podzimních setkání ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

V měsících ZÁŘÍ a ŘÍJEN se uskuteční podzimní veřejná setkání zástupců vedení města s obyvateli sídlišť Kadaně.  Přijďte se dozvědět, co se splnilo z Vašich ..

› více

ZÁPISY Z JARNÍCH SETKÁVÁNÍ 2019

Na záložce každého sídliště vloženy zápisy s odpověďmi z jarních setkávání na sídlištích.

› více

Termíny plánovaných setkání květen / červen 2019

V měsících květen a červen se uskuteční jarní veřejná setkání zástupců vedení města s obyvateli sídlišť Kadaně. Přijďte se dozvědět, co se splnilo z Vašich námětů a ..

› více